https://compmarket.hu/products/150/150702/fast-ethernet-media-converter-multimode_1.jpg
  • https://compmarket.hu/products/150/150702/fast-ethernet-media-converter-multimode_1.jpg
  • https://compmarket.hu/products/150/150702/fast-ethernet-media-converter-multimode_4.jpg
  • https://compmarket.hu/products/150/150702/fast-ethernet-media-converter-multimode_2.jpg
  • https://compmarket.hu/products/150/150702/fast-ethernet-media-converter-multimode_3.jpg

Digitus Fast Ethernet Multimode Media Converter

150702
12 010 HUF
Adóval együtt
Mennyiség

 

Általános szerződési feltételek

 

Szállítási módok

 

Elállási jog

Leírás
ST connector, 1310nm, up to 2km
Termék leírás
Digitus
150702
4016032293088
DN-82010-1
2 termékek ugyanabban a kategóriában:

Kövess minket Facebook-on