LG 27" 27U41YA-B IPS LED
  • LG 27" 27U41YA-B IPS LED
  • LG 27" 27U41YA-B IPS LED
  • LG 27" 27U41YA-B IPS LED
  • LG 27" 27U41YA-B IPS LED
  • LG 27" 27U41YA-B IPS LED
LG 27" 27U41YA-B IPS LED
295141
LG
Értékelés
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 120Hz, 5ms, 1500:1, 320cd/m2, VGA, 1xHDMI, Black
🟢 Raktáron • 🚚 Gyors szállítás
Adóval együtt
Mennyiség
Utolsó tételek a raktáron
1 Elem
Miért érdemes nálunk vásárolni?
🛡️ 1-3 év garancia
🚚 Gyors szállítás
🇭🇺 Magyar bolt
👨‍🔧 Szakértő támogatás
  Biztonsági irányelv
Álatlános szerződési feltételek
  Szállítási irányelv
Szállítási módok
  Áru visszaküldési irányelv
Tájékoztató a fogyasztó vevőt megillető elállási jogról
Leírás
Termék részletei
LG
295141
27U41YA-B.AEUQ
1 Elem
Adatlap
VGA csatlakozó
Igen
HDMI csatlakozó
1 db
Kijelző méret
27 "
Kontrasztarány
Fényerő
320 cd/m2
Válaszidő
5 ms
Forgatható
Nem
Hangszóró
Nem
TV-tuner
Felbontás
1920x1080
LAN
Szín
Black
Érintőképernyő
Panel típus
IPS
Display Port
mini DisplayPort
WiFi
LFD
Ívelt
Képarány
16:9
Képminőség
Full HD
Képfrissítés
120 Hz
webOS
FreeSync
Állítható magasság
Kijelző típus
LED
G-Sync
Webkamera
Kártyaolvasó
Bluetooth
Súly
5.8 kg
Vélemények
Jelenleg nincs vásárlói vélemény.
Írja meg véleményét
LG 27" 27U41YA-B IPS LED
LG 27" 27U41YA-B IPS LED
Írja meg véleményét
16 hasonló termékek ugyanazon kategóriában:
Cikkszám: 298762
Márka: Benq
Benq 27" BL2790TC IPS LED
Ismertető(k): 0
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 144Hz, 5ms, 1500:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron
Cikkszám: 298167
Márka: LG
LG 27" 27G411A-B IPS LED
Ismertető(k): 0
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 144Hz, 5ms, 1500:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB3.0, FreeSync, G-Sync, Black, Gamer